середа, 24 січня 2018 р.

Яку функцію виконує розташована на кожній клавіатурі клавіша Win


Win: сама кнопка служить викликом меню " Пуск"
Win + D : натиснувши ці дві кнопки, ви відразу ж переміститеся на робочий стіл
Win + E : після натиснення відкривається Провідник Windows, по-іншому усі звикли називати                    "Мій комп'ютер" або " Комп'ютер"
Win + M : комбінація цих клавіш дозволяє вмить згорнути усі активні вікна, такі, як браузер,                       програми, ігри і так далі
Win + F : завдяки цьому поєднанню, можна швидко відкрити системний пошук, щоб знайти                      потрібні файли, що зберігаються на вашому комп'ютері
Win + L : викликає функцію блокування комп'ютера або ноутбука
Win + P : викликає вікно вибору додаткового монітора. Також пропонується підключити                            проектор
Win + R : ці кнопки включають функцію " Виконати"
Win + T : викликає панель завдань, стрілками навігації вибирається
Win + Кнопка «+»збільшення масштабу екрану за допомогою виклику екранної лупи
Win + Кнопка «-»: зменшення масштабу екрану за допомогою виклику екранної лупи

Великий успіх приходить завдяки можливості помилятися!

Надихаюча промова Марка Цукерберга перед випускниками Гарварда
    Марк Цукерберг  — американський програміст та підприємець, розробник і засновник соціальної мережі Facebook.

     Пристрасть Марка до програмування активно почала проявлятися в середній школі. І вже до дев'ятого класу він випустив комп'ютерний варіант настільної гри «Ризик», яка була дуже популярна в той час. Але через захоплення програмуванням, на яке йшла велика кількість часу, Марк не міг похвалитися високими оцінками в університеті.
      Після вступу до Гарварду, Марк серйозно захопився хакерством. У Гарварді не було бази даних з фотографіями студентів, яка була звичайним явищем у багатьох інших американських університетах. І Марк Цукерберг запропонував деканам та викладачам університету створити таку базу в Інтернеті, але його пропозицію не було схвалено. Тоді Марк зламав університетську базу даних і почав активно розміщувати фотографії студентів парами на спеціально створеному ним сайті, де пропонував проголосувати за одну з двох фотографій, яка була привабливішою. Протягом кількох годин на сайт завітало п'ять сотень відвідувачів. Через скандал, що стався в Гарварді з цього приводу, ресурс було вирішено закрити. Багато студентів просили керівництво університету відновити роботу ресурсу і після активного тиску студентів рішення про закриття сайту було скасовано. Марк став знову успішно розвивати відроджений студентський сайт, який згодом перетворився на глобальну соціальну мережу Facebook.

Джерела: https://www.youtube.com
                      https://uk.wikipedia.org